İbrahim POLAT – Yönetim Kurulu Başkanı:

İbrahim Polat 1931 yılında Erzurum’un Aşkale İlçesinde doğdu. Genç yaşta inşaat müteahhitliğine başlayarak İstanbul’da çok sayıda seçkin bina yaptı.1972’de İzmir’de Ege Seramik Fabrikalarını kurarak başladığı sanayi sektöründeki girişimlerine daha sonra seramik sağlık gereçleri ve madencilik ve enerji alanlarını da kattı. 1993 yılında İstanbul Polat Renaissance Hotel ile Turizm Sektörüne giriş yaptı. İşadamlığı ve girişimciliği yanında sosyal yardım ve yatırımlara da önem veren İbrahim Polat, sosyal ve kültürel amaçlı birçok vakıfta da kurucu üye olarak yer almıştır. 2007 yılında yayımlanan “Alnımın Teri” ve 2018 yılında yayınlanmış “Toprağı Altın Eden Adam, İbrahim POLAT” isimli 2 kitabı bulunmaktadır. Evli ve 3 çocuk babasıdır. 

 
Songül SEL - Yönetim Kurulu Başkan Vekili:
 

1955 Erzurum’da doğan Songül Sel, İstanbul Yıldız Kolejinden mezun olduktan sonra İsviçre’de lisan ve iş idaresi eğitimi almıştır. Profesyonel iş hayatına İbrahim Polat Holding' te başlayan Sel, Polat Turizm Otelcilik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ de Yönetim Kurulu Başkanı olup, İbrahim Polat Holding grubuna bağlı şirketlerde Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği ve üyeliği yapmaktadır. İngilizce bilen Songül Sel, evli ve bir çocuk annesidir. 

 

 
Baran DEMİR – Yönetim Kurulu Üyesi:
 
1960 yılında Ankara’da doğdu. Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat -Maliye bölümünü bitirdi. ABD’de Western Michigan University’ de ekonomi dalında master yaptı. Meslek hayatına 1982 yılında Maliye Bakanlığı’nda Hesap Uzman Muavini olarak başladı. Hesap Uzmanlığı ve Baş Hesap Uzmanlığı görevlerinde bulunduktan sonra 1991-1996 yılları arasında Maliye Bakanlığı Gelirler Genel Müdürlüğü’nde Daire Başkanlığı yaptı. Kasım 1996’da İbrahim Polat Holding’de göreve başladı. Holding Genel Müdürlüğü, Mali İşler Koordinatörlüğü, Mali İşler Grup Başkanı görevlerinde bulundu. Halen İbrahim Polat Holding CEO görevini sürdürmekte olup, grup şirketlerinde Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı ve üyeliği görevlerinde bulunmaktadır. Yeminli Mali Müşavir ve Bağımsız Denetçi ruhsatlarına sahip olup, vergi konusunda yayınlanmış çeşitli makaleleri bulunmaktadır. İngilizce bilmektedir. 
 
 
İbrahim Fikret POLAT - Yönetim Kurulu Üyesi:
 
1984 yılında Boston Massachusetts doğdu. İlk ve Orta öğretimini Şişli Terakki Lisesi’nde, Lise öğrenimini ise Ata Koleji’nde tamamladı. 2010 yılında Yeditepe Üniversitesinden mezun oldu. Öğrenimi sırasında İbrahim Polat Holding grubu şirketlerinde çeşitli  görevlerde bulundu. Halen İbrahim Polat Holding grubuna bağlı şirketlerde Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır. İngilizce bilmektedir.