İbrahim Polat Holding A.Ş.
Anasayfa // Kurumsal // İbrahim Polat Holding A.Ş.

Polat Grubunun 1955 yılında kişisel işletmeyle başlayan faaliyetleri yıllar içinde değişik şirketlerin kurulmasıyla gelişmiş ve nihayet tüm faaliyetler 1982 yılında İbrahim Polat Holding A.Ş.'nin kuruluşu ile bir şemsiye altında toplanmıştır.


Holding'in iştiraki olarak yedisi yurt içinde, biri  yurtdışında kurulmuş olan toplam 8 adet şirket, inşaat, seramik ve vitrifiye üretimi, turizm ve enerji sektörlerinde faaliyet göstermektedir.


Seramik sektöründeki şirketlerimiz bir yandan seramik sektöründe kullanılan hammadde ve yardımcı maddeleri üretirken, bir yandan da seramik, vitrifiye, armatür, küvet gibi inşaat malzemeleri de üretmekte ve bunları inşaat şirketlerimiz de yaptığı inşaatlarda kullanmakta, böylece yüksek bir katma değer yaratan zincirleme üretim felsefesine sahip bir şekilde faaliyette bulunmaktadırlar.


İnşaat şirketlerimiz bir yandan ülkemizde prestij konut ve iş merkezleri inşa ederken bir yandan da kendi otellerimizi inşaa etmekte ve Turizm Şirketimiz de bu otelleri Marriot tecrübesinden yararlanarak işletmektedir.© 1955 - 2018 İbrahim Polat Holding A.Ş.
İbrahim Polat Holding